ZESPÓŁ FORVITE

Poznaj Nasz Zespół

Nasz zespół, od naukowców po doświadczonych sprzedawców i handlowców.

Stanisław Franczak

CEO

ceo@forvite.com

Wioletta Żukiewicz Sobczak

Laboratorium i Produkcja

wioletta.s@forvite.com

Wioletta Mikołajewska

Dział Handlowy

w.mikolajewska@forvite.com

Aleksandra Dastych

Marketing

a.dastych@forvite.com

Dariusz Zgondek

E-commerce

d.zgondek@bioceum.com

Sylwia Franczak

Marketing

sylwia.f@forvite.com

Maciej Kundzicz

Administracja

m.kundzicz@forvite.com

Dominik Matusiak

Laboratorium i Produkcja

d.matusiak@forvite.com

Marek Rychlik

Dział Księgowy

ksiegowosc@forvite.com